Універсальний масажний ролер (дуобол) Trigger Point

Trigger Point
04445

Універсальний масажний ролер (дуобол) має універсальний ергономічний дизайн, що полегшує масаж м’язів з голови до ніг. Виразна текстура поверхні допомагає стимулювати кровообіг за допомогою глибокого масажу тканин. Універсальний масажний ролик, розроблений як інструмент для масажу м’язів у дорозі, може допомогти націлитися навіть на найскладніші та важкодоступні місця.


Переваги:


  • Універсальний масажний ролер (дуобол), ергономічно розроблений для полегшення напруги суглобів і м’язів від голови до ніг, є ідеальним допоміжним засобом для розминки, охолодження та відновлення, який допомагає підтримувати здоров’я тіла. Унікальна форма та розмір дозволяють спортсменам націлюватися на важкодоступні м’язи, такі як шия та спина, а текстура розроблена для стимулювання кровообігу та підвищення гнучкості. Портативний і простий у використанні універсальний масажний ролер ідеально підходить для розкочування вдома, у спортзалі та навіть у дорозі. Валик водостійкий і легко миється.
  • Ергономічний дизайн допомагає легко масажувати м'язи та знімати напругу з ніг до голови
  • Поверхня валика має виразну текстуру, яка допомагає збільшити циркуляцію під час катання
  • Легко знімає напругу у важкодоступних місцях
  • Водостійкий і легко чиститься
  • Зручний для подорожей дизайн


Специфікація:

Розмір: 22,86 см у ширину x 12,7 см у висоту x 12,7 см у глибину

Вага: 0,48 кг

Рекомендовано для частин тіла: стегна та сідниці, гомілка, шия та плечі, середня частина спини, верхня частина ноги, рука

Матеріал: 100% ПУ

Гарантія: 1 рік

Діаметр: 6,6 см