Оплата та доставка
Оплатити замовлення ви можете в нашому офісі за адресою: м. Київ, Оболонська набережна, 7, корп. 4. Тимчасово недоступно.
Оплата
Готівковий розрахунок
Безготівковій розрахунок
Оплатити замовлення можна за безготівковим розрахунком банківським переказом на рахунок нашого інтернет-магазину через будь-який банк. Обов’язково повідомте про намір оплатити замовлення за безготівковим розрахунком менеджеру під час підтвердження замовлення.

У разі оплаті за безготівковим розрахунком комісія стягується згідно з тарифами банку.

Інтернет-магазин triggerpoint.com.ua підключено до інтернет-еквайрингу, а тому Товар можна оплатити банківською картою:
VISA
MasterCard
Для оплати (введення реквізитів Вашої карти) Вас буде перенаправлено на сторінку платіжної системи LiqPay (платіжний сервіс ПриватБанку).

З’єднання з платіжним шлюзом і передавання інформації здійснюється у захищеному режимі з використанням протоколу шифрування SSL. Якщо Ваш банк підтримує технологію безпечного проведення інтернет-платежів Verified By Visa або MasterCard, для проведення платежу також може знадобитися введення спеціального пароля. Конфіденційність персональної інформації, яка надається, забезпечується ПриватБанком. Введена інформація не надаватиметься третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

Проведення платежів за банківськими картами здійснюється у суворій відповідності до вимог платіжних систем МИР, Visa Int. и MasterCard Europe Sprl.

Самовивіз замовлення з офісу компанії. Адреса: м. Київ, Оболонська набережна, 7, корп. 4
Графік роботи: понеділок — п’ятниця з 9:30 до 18:30. Тимчасово недоступно.
Доставка
Київ та Київська область
Україна
Доставка по Україні та м. Києву здійснюється компанією «Нова пошта» лише після оплати товару.

Післяоплати немає. Доставка товару за рахунок покупця згідно з тарифами транспортної компанії.
Вартість доставки можна дізнатися у наших менеджерів за номером телефону: