Правила навчання
Сертифікаційні семінари Trigger Point присвячені методикам міофасціального релізу, ефективному використанню масажного обладнання в самостійній практиці й роботі з клієнтами.
Шановні тренери! Доводимо до вашого відома, що з 01.09.2015р. змінюються правила відвідування семінару компанії Trigger Point Ukraine.

Сертифікаційне навчання Trigger Point з отриманням сертифікатів міжнародного зразка тепер проводиться тільки на власному обладнанні Trigger Point учасників семінару.
Якщо у вас вже є оригінальне обладнання Trigger Point, ви можете використовувати його на навчанні.
Якщо у вас ще немає обладнання Trigger Point, для вас ми приготували спеціальну вартість пакета, що включає курс навчання та обладнання Trigger Point за спеціальною ціною.

Детальну інформацію можна отримати за тел .:

+38 (067) 551-67-40

Увага! Навчання проводиться тільки на оригінальному обладнанні Trigger Point. Учасники з обладнанням, альтернативним Trigger Point, не будуть допущені до участі.
Місце на семінарі гарантується тільки після внесення передоплати будь-яким з трьох способів:
- Готівковий розрахунок (в офісі компанії TRX Training Ukraine)
- Безготівковий розрахунок (банківським переказом на рахунок)

У разі реєстрації через сайт або телефон без внесення передоплати участь не гарантується - вам може бути відмовлено в участі у разі, якщо всі місця на семінарі будуть зайняті учасниками, що здійснили передоплату.

Поширені запитання

Питання:
Якщо у мене немає обладнання Trigger Point, чи можу я придбати його в день проведення?
Відповідь:
Так, звичайно, спеціально для такого випадку ми приготували пакетну ціну на навчання + набір Gym Kit + масажний циліндр - це унікальна можливість придбати обладнання Trigger Point за найвигіднішою ціною.

Питання:
В пакетну вартість навчання + обладнання Trigger Point входить набір Total Body Kit і циліндр. Чи можу я замість цього купити за спеціальною пакетною ціною інший масажний набір, наприклад Trigger Point Ultimate 6 Kit?
Відповідь:
Так, звичайно, зв'яжіться з нами, і ми розрахуємо для вас вартість індивідуально.
Питання:
Я хотів би оплатити семінар готівкою в день проведення. Це можливо?
Відповідь:
Це можливо, але ми не можемо гарантувати вашу участь до внесення оплати. Ті, хто вніс передоплату мають пріоритет в участі у семінарі. У разі, якщо всі місця на семінарі будуть передплачені ви можете втратити право участі в семінарі.
Питання:
У мене немає можливості внести передоплату. Коли я буду знати точно, беру я участь в семінарі чи ні?
Відповідь:
Внесення передоплати гарантує вам місце на семінарі. В разі, якщо всі місця на семінарі будуть передплачені, перевагу мають ті, хто оплатив повну вартість семінару раніше. Чим раніше ви зареєструєтесь на семінар, тим краще. Оплату також можна провести готівкою в день проведення семінару.