Які ділянки тіла потрібно опрацьовувати масажним ролом щодня

Кожен масажний циліндр TriggerPoint™ має запатентовану рельєфну поверхню GRID®, елементи якої під час масажу відтворюють вплив людської долоні: плоскі та гладкі, як долоні, округлі, як пальці, рельєфні та жорсткі, як кінчики пальців. При опрацьовуванні різних ділянок тіла ви можете задіювати всі ці особливості структури масажного циліндру для кращого ефекту.

Отож, пропонуємо ознайомитись із ділянками тіла, які  опрацьовувати масажним ролом щодня:
Задня сторона гомілки
Більшість людей проводять значну частину робочого дня в сидячому положенні.

Коли коліна зігнуті, а ноги розслаблені й витягнуті перед вами, м'язи гомілки опиняються в скороченому положенні. Кілька хвилин прокочування цієї ділянки можуть допомогти зняти напругу і відновити діапазон руху.
Передня сторона ноги
Як і гомілка, квадрицепси - дуже потужні й активні м'язи. Вони беруть участь практично у всіх видах рухів, і можуть стати гіперактивними та вкороченими через сидячий спосіб життя. Прокочування квадрицепсів масажним циліндром, може допомогти усунути різні дисфункції.
Задня сторона стегна
Коли людина сидить цілий день, її сідничні м'язи стають подовженими і "здавленими". Це нерідко призводить до того, що м'язи, які розташовані нижче сідничних змушені працювати більш інтенсивно, щоб забезпечити достатній обсяг виробленого зусилля. Прокочування сідничних м'язів і м'язів, розташованих під ними, може допомогти відновити кровотік і зменшити гіперактивність невеликих м'язів.
Середня та верхня частина спини
Погана постава може бути пов'язана з неправильним диханням і відсутністюп правильного руху в різних ділянках хребта. Прокочування масажним циліндром середньої та верхньої частини спини може допомогти деякою мірою відновити рух у цій зоні.
Груди
Якщо дихальний процес порушений поставою, великі грудні м'язи можуть виявитися перевантаженими через необхідність виявитися перевантаженими через необхідність піднімати грудну клітку в процесі дихання. Прокочування грудних м'язів масажним циліндром може сприяти розслабленню м'язів і зменшенню напруги.
Бічна сторона корпусу
Проблеми з найширшим м'язом спини на бічній стороні корпусу можуть виникнути у людей, які ведуть сидячий спосіб життя, а також коли сідничні м'язи не виконують свою роботу. Прокочування цієї зони можуть допомогти знизити напругу в м'язах і сприяти відновленню правильного руху плеча.

Обирайте для себе масажний циліндр