Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
0
Trigger Point

Для спортсменів і шанувальників фітнесу перетренованість і пов’язаний із цим біль у м’язах — поширена проблема. Одним із найдієвіших засобів для усунення болю в м’язах є масаж. Однак, не завжди вдається вдатися до допомоги професійного масажиста. Зробити правильний відновний масаж самостійно допоможе обладнання Trigger Point, яке є ефективнішим, ніж ручний масаж, і застосовується для швидкого відновлення м’язів уже під час тренування. Не менш важливе призначення аксесуарів Trigger Point — тренування кор-м’язів, які відповідають за стабілізацію тіла. Таким чином, Trigger Point зробить ваш організм більш функціональним — для нових досягнень у житті та спорті!


cassidy-phillips.jpgМасажне обладнання Trigger Point наразі широко розповсюджене у всьому світі. Його творець Кессіді Філіпс (CASSIDY PHILLIPS) долав марафонські дистанції і брав участь в тріатлонах Iron Man, але йому довелося залишити заняття спортом через хронічний біль у м’язах. Кессіді поставили діагноз «фіброміалгія», і жоден лікар не міг порекомендувати йому ефективний засіб лікування.
Тоді Кессіді зрозумів, що має допомогти собі сам. Він ретельно вивчив своє тіло, опори і важелі. А тоді шляхом довготривалих експериментів створив обладнання, яке дозволило йому не тільки позбутися болю, але й повернутися до колишнього спортивного способу життя.

Переваги Trigger Point

  • поверхня масажерів нерівномірна, має багатокомпонентну основу, завдяки чому досягається ефект, схожий із дією прямого ручного масажу з чергуванням впливу кінчиків пальців, фаланг пальців і долонь;


  • використання без відриву від тренування як одного з його елементів;
  • ефективно впливає навіть на глибокі м’язи (м’язи кора);
  • дозволяє економити час на відновлення м’язів.

Додайте різноманітності до вашого тренувального процесу, додавши до нього вправи з масажним обладнанням Trigger Point, і вже через кілька тренувань ви побачите, як зросла ефективність ваших занять спортом.

Тригерна точка. Історичний екскурс

У 1942 р. доктор Джанет Тревел увела в науковий лексикон поняття «тригерна точка» (больова точка), під яким малася на увазі область пошкодженої ділянки м’яза або фасції. У цій точці м’яз скорочений і нефункціональний. Немає сенсу впливати на м’яз, який має тригерну точку, розтягувальним зусиллям, оскільки в разі прикладення розтягувального зусилля він розтягуватиметься лише там, де не травмований, — на ділянках, які не знаходяться під дією спазму. Для того, щоб повернути функціональність тригерним (пошкодженим) ділянках м’язів, необхідно прикласти механічний вплив — такий, як масаж.

Біль у м’язах. Що спричиняє його появу?

У разі перетренованості як у новачків, так і в професійних спортсменів, а також у разі травм, напруження м’язів є реакцією організму у відповідь. Стан перетренованості зазвичай виникає після серії важких тренувань, які виконувалися з високою частотою. У м’язах збирається молочна кислота — продукт обмінних процесів у м’язі, який інтенсивно працює. Чим більше повторень руху, тим вища концентрація молочної кислоти. А після тренування кислоти стає так багато, що вона впливає на нервові закінчення і викликає пекуче відчуття.

Локалізація тригерних точок
Мышца UA.jpgДосить імовірно можна стверджувати, що тригерні точки найчастіше будуть утворюватися в шести зонах, які є найбільш важливими з точки зору біомеханіки людського тіла. Знаючи їх, можна вплинути на причину виникнення больових відчуттів і усунути їх. Тригерні точки утворюються не лише у спортсменів, але й навпаки у людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, — локалізація тригерних точок однакова.

Тренування м’язів кора

Ще одна сфера застосування обладнання Trigger Point — тренування м’язів кора. М’язи кора (кор від англійського «core» — ядро, серцевина) — це глибокі м’язи, які відповідають за стабілізацію таза, стегон і хребта, включно з косим і поперечним м’язами живота, найширшими м’язами спини.

Сильні м’язи кора забезпечують правильне положення хребта, плечового пояса і таза під час різних рухів. За допомогою м’язів кора ми можемо підтримувати нейтральне положення хребта, необхідне під час багатьох вправ, і виконувати всі вправи безпечно й ефективно. Тренування м’язів кора є одним із завдань, яке ставлять перед собою спортсмени в бодібілдингу. Зміцнення м’язів кора дозволяє зберігати гарну поставу і здоровий хребет, дозволяє поліпшити координацію рухів і зменшити ймовірність травм під час тренувань.


Цікаві факти

  • Поверхня циліндра Grid нерівномірна — вона розділена на зони з різною щільністю і формою. Кожна зона складається з довгастих смуг або квадратів різної величини. Завдяки цьому забезпечується нерівномірність компресії — така сама, як і під час чергуванні впливу кінчиками пальців, фалангами або долонями.
  • 10 хвилин тренування з використанням масажного циліндр Grid за впливу рівноцінний 40 хвилинам статичного розтягування.
  • Масажний циліндр подвійного розміру GRID2 дозволяє збільшити зону масажу вдвічі.
  • Розмістивши в масажному рукаві TP 2 Ball дві кульки, можна посилити вплив на ключові області тіла, а також працювати із грудним відділом.