Техніки прокочування масажним циліндром - як це правильно робити

Залежно від техніки використання масажного обладнання, ви можете домогтися різних результатів. Основний і найпростіший спосіб - використання ваги тіла для прикладення компресійного впливу до певної області. Вчені дійшли висновку, що компресія, за умови її контрольованого і систематичного застосування, чинить благотворний вплив на м'язи. Під впливом компресії кровотік окремих тканин спочатку блокується. Потім, коли тиск припиняється, збагачена поживними речовинами кров приливає до цільової ділянки і починається процес її відновлення. Згідно з дослідженням, блокування, яке також називають ішемічною компресією, є ефективним способом зниження чутливості в осіб, які відчувають незначні болі та дискомфорт. Додаткові дослідження підтвердили, що компресія може сприяти зниженню болю.

Зниження болю і поліпшення кровообігу дає змогу збільшити амплітуду безболісного руху, що сприяє підвищенню мобільності та спортивних показників. Крім того, тиск, що чиниться масажним циліндром, також викликає зміни в нервовій системі.

Отож, пропонуємо ознайомитись з основними техніками прокочування масажним циліндром.
Тиск
Реліз починається з 30-секундного розслаблення цільової зони. Це дає змогу зменшити початкову напругу, сприяє вирівнюванню дихання та підготовці тіла до прокочування.
Прокочування
Повільні, систематичні рухи вздовж м'язових волокон. Рух виконується зі швидкістю 2-3 см на секунду, і його мета полягає в тому, щоб повільно проштовхувати поживні речовини і рідину через м'язи.
Поперечне зміщення
Прокочування, що виконуються перпендикулярно м'язовим волокнам. Ціріакс (1982) зазначає, що
поперечне зміщення є найкращим методом боротьби з утворення спайок і рубцевої тканини в м'язах, що дає змогу відновлювати мобільність м'язів.
Фіксація та розтягування
Техніка подовження, за якої в суглобі, що знаходиться по інший бік від циліндра, виконують рух із повною амплітудою. Така фіксація під час розтягування сприяє ефективному подовженню завдяки тому, що поверхневі частини тканин починають "ковзати" відносно одна одної. Крім того, це дає змогу використовувати одну групу м'язів для розслаблення іншої. Фіксація і розтягування буде часто використовуватися для релізу в рамках методик міофасціальної компресії
(ММК).
Поперечне прокочування
Техніка, що застосовується під час роботи з деякими групами м'язів для стимулювання розширення під час час скорочення. Сприяє руйнуванню дрібних спайок, які утворюються між багатьма шарами м'язів.

Обирайте для себе масажний циліндр