Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
0
10 подарунків, які продовжують радувати після свята

10 подарунків, які продовжують радувати після свята

01.08.2018

Хронічний біль або скутість у м’язах — часті супутники офісних працівників, шанувальників високих каблуків або фанатів тренажерного залу. І цей біль викликаний повсякденною фізичною активністю. 

Умови сучасного життя змушують багато часу проводити в сидячому положенні. Ми працюємо й відпочиваємо, згорбившись над робочим столом, планшетом або смартфоном. Таке положення спочатку викликає скутість і напругу, а через деякий час може погіршити рухливість і стати причиною постійного дискомфорту в м’язах. Багато хто намагається компенсувати недолік активності пробіжками або вправами в залі після роботи. 

А хтось вибирається до фітнес-клубу тільки на вихідних або бере участь у перегонах з перешкодами чи інших змаганнях. І всі ці види активності теж можуть викликати біль у м’язах. Ймовірно, у вас є друзі або родичі, які захоплюються спортом. 

Вони наполегливо тренуються і потребують швидкого відновлення. Дивовижно, але більшість людей, яким ви даруєте подарунки, належать до однієї зі згаданих категорій. А що може бути кращим за подарунок, який допоможе їм позбуватися болю, швидко відновлюватися та покращувати якість життя та показники в спорті цілий рік? 

А тепер обирайте подарунок прицільно!  

Увесь день на ногах 

1.jpg·        


Масажний м’яч MobiPoint

Масажний м’яч MobiPoint моментально усуває біль і напругу в м’язах стоп. Проженіть дискомфорт — у будь-який час і в будь-якому місці. Компактний масажний м’яч зручно брати із собою тим, хто постійно на бігу. До речі, у нього можна покласти шкарпетки й заощадити місце в спортивній сумці.

Масажери для стоп NANO і NANO X

Для тих, кому масаж стоп потрібен щодня. Спробуйте масажні циліндри NANO і NANO X. Вони відтворюють техніку ручного масажу стоп, який покращує гнучкість м’язів, усуває біль і втому. 


Бігунам і велогонщикам

2.jpg·         


Масажний м’яч MB5 діаметром 5 дюймів (12,7 см) ефективно вирішує проблеми, поширені серед бігунів і велогонщиків, точково впливаючи на м’язи стегон, м’язи задньої поверхні стегна та сідничні м’язи. Використовуйте м’яч перед забігом або велотренування, щоб розігріти м’язи і знизити ризик травми, а після заняття — щоб прискорити відновлення та усунути болісні відчуття. За допомогою м’яча можна опрацьовувати ділянки плечей, верхньої частини спини, м’язи грудей, трапецієподібні м’язи. Закиньте MB5 у спортивну сумку, і він буде з вами саме тоді, коли ви його потребуватимете. 


Для тих, хто любить масаж спини (а хто не любить?) 


     

3.jpg

Масажний циліндр Trigger Point Core з полімерної піни доступний у двох варіантах довжини — 18 і 36 дюймів (46 і 91 см). За допомогою цього циліндра ви швидко освоїте техніку самомасажу. Великим циліндром можна прокочувати всю спину. Обидва циліндри чудово опрацьовують напружені та спазмовані м’язи верхньої частини спини, ніг і стегон, покращують їхню рухливість, прискорюють відновлення та знімають біль. 


Для тих, хто завжди в русі

4.jpg

Масажні ролери STK и STK X

Масажні ролери STK и STK X ідеально підходять бігунам, велосипедистам або тим, хто тренується у вихідні. Тримаючи ролер у руках, ви легко проведете сеанс самомасажу, усунете дискомфорт у м’язах і прискорите їх відновлення. Станьте ще швидшими з ролером Trigger Point! 

Масажні м’ячі MB1 и MBX

Спортсмени оцінять м’яч мяч MB1 діаметром 6,6 см. Він здатний локально впливати на глибокі тканини м’язів плечей, грудних і сідничних м’язів. Мяч MBX більш жорсткий і забезпечує сильніший компресійний вплив для усунення інтенсивного болю та дискомфорту. 


Для тих, хто «живе» в тренажерному залі

5.jpg

Масажний циліндр GRID 1.0

Масажний циліндр GRID 1.0 стане для вас цінною знахідкою, якщо ви хочете рухатися ефективніше, відновлюватися швидше й забути про біль у м’язах. Ті, хто ходять у тренажерний зал щодня, можуть щодня користуватися і масажним циліндром GRID, щоб збільшити діапазон рухів, досягти найкращих результатів від кожного тренування, а після — прокочувати втомлені м’язи для розслаблення та зняття втоми. 

Набір Wellness Collection

Преміальний набір Wellness Collection надасть спортсменам ефективний догляд за м’язами й допоможе поліпшити гнучкість, розширити діапазон рухів і розвинути силу, усунути дискомфорт у м’язах. До набору входять два масажні м’ячі TP і чохол для опрацювання гомілок, масажний циліндр Quadballer для цілеспрямованого впливу на квадрицепси, м’язи клубово-великогомілкової тракту та задню поверхню стегна, опорний блок.

Кожен гідний можливості вільно рухатися і добре почуватися. Цілком можливо, ви захочете зробити такий подарунок не тільки друзям, але й собі.