Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
0

10 небезпек під час роботи з масажним циліндром

Перераховувати можна ще дуже довго. Однак для того, щоб звикнути до такого масажу, потрібен певний час. Як і будь-яка фізична активність, масаж спочатку може викликати незвичайні відчуття, але що більше ви витрачаєте часу, то легше він проходить. 

Поки ви вчитеся самомасажу, ви можете опинитися в незручних (а часом і в бентежних чи смішних) ситуаціях. І як би вони це не заперечували, усі користувачі масажних циліндрів опинялися в одній або двох таких ситуаціях...

 

1. Дивні положення, які доводиться приймати, щоб впливати на потрібну точку.

2. Стогони... Коли люди, що проходять повз, починають з подивом поглядати на вас, хочеться закричати «досить уже витріщатися, це просто самомасаж». Але замість цього ви продовжуєте стогнати. 3. Затиснуте волосся.

3. довгим волоссям ви відчуваєте себе королевою... поки не забудете підняти шевелюру й не притиснете її циліндром. Результат: підвищена рухливість спини й жмут волосся в руці.

4. Крики й лайливі слова, що час від часу вириваються з вашого рота... «Вибачте за лайку, просто я прокочувала квадрицепси та втратила контроль над емоціями».

5. Закочування футболки.

6. Циліндр відкочується. Усі ми відчували сором, дивлячись услід масажеру, що «втікає». Але з чогось починати треба, правда?

7. Потовиділення внаслідок сильного болю. Кажуть, масажний циліндр не заподіює біль, а знімає його. Так ось, це брехня.

8. Гримаси під час масажу. ...І страх того, що хтось зніме їх і викладе у Facebook.

9. У разі виникненні м’язових судом ви негайно починаєте масаж... де б ви не знаходилися.

Однак, врешті-решт, крива навчання призводить вас до моменту, коли ніяковість остається позаду, а користь від масажу стає очевидною. Користувач масажного циліндра починає відчувати переваги його застосування, і його радощам немає меж.

10. «Обожнюю свій масажний циліндр» — згодиться для статусу в соцмережах?

Джерело: http://www.tptherapy.com/blog/10-hazards-of-foam-rolling/