Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
0

Повернення товару


Повернення товару здійснюється як за бажанням Покупця, так і через помилку з боку Продавця.

Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару — протягом 14 днів, не враховуючи день придбання. Повернення Товару належної якості можливе в тому разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови придбання зазначеного Товару. Товар повертається лише в неушкодженому заводському пакованні.


Повернення товару належної якості

У разі повернення товару належної якості магазин www.triggerpoint.com.ua повертає його вартість не пізніше ніж через 10 днів з моменту отримання товару та Вашої письмової заяви, однак у межах зазначеного строку магазин має право провести експертизу товару з метою визначити його якість і збереження споживчих властивостей.

Не обмінюються товари належної якості:

- які мають індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може використовувати виключно купують його покупець;

У разі відмови Покупця від товару належної якості вартість доставки товару від Покупця до продавця не повертається.

Повернення товару належної якості можливе в тому разі, якщо збережено його товарний вигляд (паковання, пломба, ярлики), споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови придбання зазначеного товару (товарний або касовий чек). Для повернення товару також необхідний документ, що посвідчує особу, або його копія (якщо повернення здійснюється з іншого міста або регіону України).

У разі виявленні слідів експлуатації Товару Продавець залишає за собою право відмовити в поверненні на цій підставі.


Повернення товару неналежної якості

Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який є несправним і не може забезпечити виконання своїх функцій.

Отриманий товар має відповідати опису на сайті www.triggerpoint.com.ua. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або нефункціональність товару.

Цілісність упаковки Товару перевіряється отримувачем у момент доставки товару. Під час доставки Ви ставите свій підпис у квитанції про доставку.

У зв’язку з особливостями дистанційного способу продажу заміна товару можлива лише шляхом повернення Товару неналежної якості й оформлення нового замовлення на аналогічний Товар.

Ви маєте право відмовитися від виконання договору купівлі-продажу, повернути товар неналежної якості і вимагати повернення сплаченої за Товар грошової суми.

Якщо на момент Вашого звернення щодо обміну Товару аналогічний Товар відсутній у продажу в інтернет-магазині www.triggerpoint.com.ua, Ви можете відмовитися від Товару і вимагати повернення його вартості.

У разі повернення товару необхідно додати товарний і касовий чек. Також у разі повернення необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу отримувача замовлення, а в разі дистанційного передавання товару, додати до товару копію головного розвороту документа, що посвідчує особу.


Повернення грошових коштів

Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми задовольняється протягом 10 днів з дня пред’явлення відповідної вимоги.

Зарахування грошових коштів на Користувацький рахунок здійснюється зазвичай протягом 5-10 робочих днів.

Як здійснити повернення товару

- Заповнити відповідну Заяву з докладним описом ситуації. У заяві просимо детально вказати, які дефекти містить товар, що повертається.

- Повідомити спосіб повернення грошових коштів і платіжні реквізити:

1. Поштовий переказ: ПІБ, поштова адреса й індекс
2. Банківський переказ: ПІБ, назва банку одержувача, БІК банку одержувача, кореспондентський рахунок, розрахунковий рахунок, особовий рахунок або номер карти. Реквізити мають бути на ім’я замовника.
3. Отримання повернення грошових коштів за адресою: 04210, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 4, офіс 2.

- Надати копію або оригінал касового або товарного чека на придбання зазначеного товару в інтернет-магазині www.triggerpoint.com.ua.

- Повідомити паспортні дані або надати копію документа, що посвідчує особу.

- Надіслати товар власним коштом на адресу: 04210, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 4, офіс 2.