Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
0

Правила продажу товарів в інтернет-магазині

1. Товари, розміщені на сайті, призначені для особистого користування.

2. Продаж товарів регулюється Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законом України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р. № 1023-ХII та іншими законами і правовими актами чинного законодавства України, які приймаються згідно з ним. 

3. Покупець має право оформити замовлення на будь-який Товар, представлений в інтернет-магазині. Покупець самостійно оформляє замовлення на відповідній сторінці Сайту, шляхом замовлення електронною поштою або за номером телефону, вказаним у розділі контактів сайту.

4. Правила та умови ефективного і безпечного використання товарів вказані на ярликах або в інструкції з експлуатації товару.

5. У Покупця є можливість оплатити і забрати оплачений Товар (самовивіз) зі складу Продавця, розташованого за адресою: 04210, м. Київ, вулиця Оболонська набережна, 7, корпус 4, офіс 2.

6. Споживач має право оплатити Товар готівкою або шляхом безготівкового розрахунку.

7. Доставка товарів по Києву та Україні здійснюється транспортною компанією «Нова пошта». Перед доставкою з вами зв’язується кур’єр або представник внутрішньої служби доставки інтернет-магазину для погодження часу приїзду за вказаною адресою. У разі доставки товарів в інші міста України, яка виконується іншими Службами доставки, Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими транспортними компаніями.

8. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару — протягом 14 днів, не враховуючи день придбання. Повернення Товару належної якості можливе в тому разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови придбання зазначеного Товару. Товар повертається лише в неушкодженому заводському пакованні.

Звертаємо вашу увагу на те, що необхідно обов’язково перевіряти товар у присутності кур’єра. В іншому випадку ми не несемо відповідальності за цілісність замовлення.