Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні
0

Допомога

Правила продажу товарів в інтернет-магазині

Товари, розміщені на сайті, призначені для особистого користування. Продаж товарів регулюється Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законом України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р. № 1023-ХII та іншими законами і правовими актами чинного законодавства України, які приймаються згідно з ним.

Детальніше

Повернення та обмін товару

Повернення товару здійснюється як за бажанням Покупця, так і через помилку з боку Продавця. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару — протягом 14 днів, не враховуючи день придбання.

Детальніше

Політика конфіденційності інтернет-магазину

Інтернет-проєкт www.triggerpoint.com.ua серйозно ставиться до питання конфіденційності інформації своїх клієнтів і відвідувачів сайту www.triggerpoint.com.ua. Для надання деяких послуг або оформлення замовлення нам можуть знадобитися ваші персональні дані. Будь-яка інформація про вас, яку ми отримуємо, використовується виключно з метою підвищення якості послуг, які ми пропонуємо. Опрацювання (використання) персональних даних регулюється Законом України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI.

Детальніше

Онлайн-платежі

Сайт www.triggerpoint.com.ua підключено до інтернет-еквайрингу, а тому Товар можна оплатити банківською картою VISA і MasterCard з підтримкою 3D Secure. Після підтвердження обраного товару Вас буде перенаправлено на сторінку платіжної системи LiqPay, де Вам необхідно ввести дані Вашої банківської карти. LiqPay — це платіжний сервіс ПриватБанку, за допомогою якого клієнти-держателі карт Mastercard/VISA можуть сплачувати за товари на нашому сайті.

Детальніше


Оплата частинами

Власники банківської картки ПриватБанку можуть здійснювати покупки з оплатою частинами, не виходячи з дому!
Переваги сервісу:
1. Вигідні умови  - Економія на комісії по розстрочці, всього 0,01%.
2. Не потрібні документи - Немає необхідності надавати паспорт, ІПН, довідку про доходи. Все, що потрібно це карта ПриватБанку.
3. Миттєве оформлення - Оформлення покупки за 30 секунд.
*Покупка з сервісом «Оплата частинами» доступна покупцям, сума замовлення яких перевищує 5000 гривень

Детальніше


Договір оферти

Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). У разі повної згоди з цим Договором Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати і доставки товару Продавцем, відповідальності за недобросовісне Замовлення і за невиконання умов цього Договору. Ці Умови продажу поширюються на всі види Товарів, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

Детальніше

Реквізити

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЛФ УКРАЇНА»,

АТ КБ "ПРИВАТБАНК",

ЄДРПОУ 14360570 ВIДДIЛЕННЯ "ПРИОЗЕРНЕ" ПЕЧЕРСЬКОЇ ФIЛIЇ, МФО 300711,

Клієнт КЛФ УКРАЇНА ТОВ,

ЄДРПОУ 38979686,

Поточний рахунок №26000052647450,

валюта UAH/980,

м. Київ, вул. Оболонська набережна, будинок 7, корпус, офіс 2.